Kariéra

Recepční

  • Požadujeme

    • Dobré komunikační schopnosti
    • Příjemné vystupování, upravený vzhled
    • Dobrá znalost práce na PC a balíčku MS Office
    • AJ na komunikativní úrovni
  • Nabízíme

    • Práci na plný/částečný úvazek nebo OSVČ
    • Příjemné a moderní pracovní prostředí, ambulantní provoz
    • Benefity
  • Náplň práce

    • Komunikace s klienty, drobná administrativa, přijímání plateb
    • Zajišťování chodu recepce, vyřizování hovorů a emailů, drobný úklid pracoviště

Fyzioterapeut

    • Ukončené bakalářské nebo magisterské vysokoškolské vzdělání
    • Platná registrace MZ
    • Minimálně 2 roky praxe v oboru – ambulantní nebo lůžková
    • Absolvovaný kurz DNS (alespoň jedna část výhodou)
    • Absolvovaný kurz VRL (aspoň jedna část výhodou)
    • Klinické zkušenosti s aplikací elektroléčby jsou výhodou
    • Klinické zkušenosti v terapii s ortopedickou problematikou
  • Nabízíme

    • Zajímavé platové ohodnocení
    • Příležitost pracovat v týmu zkušených fyzioterapeutů
    • Benefity – možnost výuky podiatrie na pracovišti, příspěvek na vzdělávání, služby recepce a pokladny

    • Provádění komplexní fyzioterapie

Fyzioterapeut – ABSOLVENT

    • Klinické zkušenosti s aplikací fyzikální terapie jsou výhodou
  • Nabízíme

    • Získání odborné praxe dle zákona 201/2017 Sb. pro práci bez odborného dohledu
    • Práci na plný/částečný úvazek
    • Dobré platové ohodnocení

    • Provádění fyzioterapie pod odborným dohledem
    • Kompletní vedení zdravotní dokumentace v elektronickém systému

Kontakt

životopis s fotografii ve formátu PDF zasílejte na office@joshfrana.cz